GTA 5 APK Grand Theft Auto 5 Android İndir V 0.1

Tuesday, 23 March 2021 (7 months ago) 2K views

4.6/5 - (61 votes)

Bu resmi bir rockstar oyunu değil ya da orijinal oyunla bağlantılı. Bu Android cihazlar için fan yapımı GTA 5 APK oyunudur.

gta 5 download

Geliştirici:
Rockstar oyunları
Sürüm: 0.1
Gereksinimler: Android 5.0 ve üstü
Boyut: 200m

Bu resmi bir rockstar oyunu değil ya da orijinal oyunla bağlantılı. Bu Android cihazlar için fan yapımı GTA 5 APK oyunudur. Önceki GTA 5 birlik versiyonlarını bildirdiğimi hatırlıyorsanız, ancak bu oyun farklı. Bu oyun, çalışan bir YouTube kanalı olan Ruser Games tarafından geliştirilmiştir. GTA5 prolog görevini neredeyse tüm büyük oyun detayları ile oynayabileceksiniz.

Download GTA 5 APK Android Grand Theft Auto 5 Prologue  Mission

Bu, Android cihazlarda resmi bir GTA 5 APK oyunu olmadığından, çok fazla hata ve aksaklık bulacaksınız. Bu, Android cihazınızdaki GTA 5 oyun görevinin tamamının tadını çıkarabileceğiniz bir fan yapımı oyundur. Boyut APK + veri dosyasıyla yaklaşık 110 MB’dir. GTA 5 veya Grand Theft Auto 5 APK, dünyadaki tüm oyuncular arasında iyi bilinmektedir. Bunun gibi geliştiriciler, en sevdiklerini veya konsol oyunlarını denemek ister.

Ünlü oyunların fan yapımı birlik oyunları gün geçtikçe büyüyor. Bugün internette çok sayıda başlık ve oyun göreceksiniz. Bunlardan bazılarını yükledik. Ancak Grand Theft Auto 5 APK Android Prologue Mission, oyun için en iyilerinden biridir ve Prolog Mission Oyunu neredeyse aynıdır. GTA5’ten Michael olarak oynayabilecek ve banka soygununu yapabileceksiniz. Oyun, GTA5’teki gibi çömelebileceğiniz, koşabileceğiniz veya çekebileceğiniz orijinal oyun ile aynıdır. Mermi hit ve ölüm listesi de oradaydı. Mükemmel bir Android GTA5 oyunu yapmak.

Grand Theft Auto 5 Android İndirin

Android cihazınızda GTA5 oynayarak arkadaşlarınızı nereye alay edebileceğinizi göstermenin harika bir yoludur. PC GTA5 ile neredeyse aynı olduğundan, oyununuzu gösterebileceksiniz. Oyun neredeyse 10 ila 15 dakika içinde bitecek. Sadece Ruser Games YT kanalına gidersiniz ve daha fazla içerik veya fan yapımı oyunlar oluşturmak için onları destekleyin. Mission Prolog için GTA 5 Android APK, aşağıda yüklenir.

İndirmek

Makaleyi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz GTA 5 APK Grand Theft Auto 5 Android İndir v 0.1. Bu blogda güncellenmeye devam edecek en son uygulamalar için bizi izlemeye devam edin.

Download GTA 5 APK Grand Theft Auto 5 Android İndir V 0.1


You are now ready to download for free. Here are some notes:

  • Please check our installation guide.
  • To check the CPU and GPU of Android device, please use CPU-Z app
4.6/5 - (61 votes)

Recommended for You

You may also like

Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *